Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook angol billentyüzetről...

Macbook angol billentyüzetről nehéz magyarra cserélni?

Figyelt kérdés
Szeretnék amerikábol egy macbook ot de nagyon nem szeretem az amerikai billentyüzetet. Az a kérdésem hogy hogy hol lehet magyar billentyüzetet szerezni illetve milyen árban. A cseréje egyszerü? kell még valami ahoz hogy működjön vagy csak ki kell cserélni? előre i köszönöm a válaszokat
2010. nov. 8. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, egyedi megrendelőnek további 2500 dollárért úgy módosítják a gépet, ahogy csak ő akarja.
2010. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha házilag átmatricázod.
2010. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de azt alapbol be lehet állitani, hogy magyar legyen szoval pl az Y a Z helyén lesz csak hát ugye nem aztlátjuk. Külön egy magyar billentyüzetet nem lehet venni? gondolom istore ban nagyon drága de valaki nem tudja az árát? előre is köszönöm
2010. nov. 11. 18:29
 4/5 Kloy válasza:
Nem értem mit parázol ezen. Miért gond az neked, hogy nem látod? Én angol billentyűzetet használok, magyar nyelvvel és mindent tudok, hogy hol van. Sőt, még a billentyűzetet sem kell néznem, miközben írok. Csak hozzá kell szokni.
2010. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"de azt alapbol be lehet állitani, hogy magyar legyen szoval pl az Y a Z helyén lesz csak hát ugye nem aztlátjuk"

Ezért mondtam a matricát. Csak felragasztod a gombokra és kész.

2010. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!