Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy vezeték...

Mennyibe kerül egy vezeték nélküli egér a géphez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbbat már kapsz 4ezer Ft-ért is, de nem a leg megbízhatóbb, inkább valami jobb minőséget válasszaál, és van infrás (elég zavar érzékeny más infrás eszköz közelében, pl. távirányítók) van rádiós, ez már jobb, de ezek között is van ami 27MHz-es és van ami 2.5GHz-en megy ezek a jobbak.
2009. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy szuper eredeti Microsoft vezetéknélküli egerem, tök megbízható, lézeres, csúcs. Ha érdekel 2000 ft-ért neked adom. Írhatsz privit ha gondolod. Nem nagyon használom, mert a laptophoz van kis vezetékes egerem.
2009. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a tescoba lehet venni TECHNIKA vezetek nelkuli optikai egeret 2300 ft ert.


3 gombos 800dpi felbontasu(ne kerdezd miez mert fingom sincs XD)gumiboritasu oldalso resz kenyelmes fogashoz,automatikus energiatakarekos uzemmod (egy par perc utan kikapcsol de ha megmozgatod akk ujra visszajon)kompakt es szep kialakitasu usb-vevo,elemeket tartalmaz,usb hosszabbito kabel mellekelve!+szerintem a TECHNIKA marka naon jo!:D ja es Windows 98SE,ME,2000,XP es Vistan megy!sztem csak kozte van a tied!:Djah es ha ez meg mindig nem lenne eleg akk nezd meg kepen [link] !

2009. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2000-3000 Ft

én 6000-ért vettem Logitechet de ahhoz billentyűzet is volt

2010. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!