Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ugrik el az egér mutató...

Miért ugrik el az egér mutató nyíl a négy sarok egyikébe?!

Figyelt kérdés

Marha idegesítő,ha éppen becélzol valamit a képen és rákattintanál,de a következő pillanatban már a képernyő jobb felső sarkában van és nyomja az "x"-et...bezárja az oldalt....vagy éppen a bal alsó sarok...megnyitja a Start menüt...és így tovább!

Ezt már tapasztaltam internetezés közben vagy az asztalon keresgélve,esetleg éppen játék közben! FPS-nél egyenesen előnyös,amikor mész előre és hirtelen a plafont vagy az eget nézed az akció kellős közepén!


Mi lehet a probléma?! Egérpadot nem használok,optikai egér és XP op.rendszer van!


2010. nov. 6. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

régi az egered!?


Én egy olcsó Genius típust használok 2004 óta, az akkoriban megvett csinálta, későbbiek már nem. Már senkinél nem láttam/hallottam ilyet, csere!

2010. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb. 2-3 éves lehet,a géppel együtt lett véve..Logitech
2010. nov. 6. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen alacsony kockázatú vacak cookie szórakozik az egérrel. Ez megtalálja és leszedi: [link]
2010. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!