Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az az INTEL UNDI és miért...

Mi az az INTEL UNDI és miért nem hagy engem békén végre?

Figyelt kérdés
A számítógép indítása után, még mielőtt megjelenik a Windows XP logó, előjön ez az egész egy ún. Realtek Boot Agent kíséretében, ami látszólag valami beépített program, és valami hálózati bootolási mizériát kezdeményez, de mivel a BIOS-ban ki van kapcsolva ez a beállítás, ezért nem értem a dolgot. Munkahelyről hozott hálókártya ez, tehát nem tudom milyen beállítások vannak beleégetve, de nagyon zavaró, szeretném kikapcsolni. Tudja valaki mit kéne tennem? Köszönöm. Ha valakinek nem értelmes a kérdés, reklamáljon nyugodtan, leírom bővebben :-)
2009. jan. 8. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

A BIOS-ban az alaplapi hálókártyát tudod csak állítgatni.

Az ilyen kártyákhoz szokott járni egy telepítő lemez, amin van admin program. Azzal lehet kapcsolgatni a kártyát vaaaaagy a kártyán is lehet eprom, amibe F2 vagy ilyesmi gombbal lehet bemászni. Ott lehet kikapcsolni a hálózati bootot.


Ha jól értettem a kérdést..

2009. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!