Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok utánanézni, hogy...

Hogyan tudok utánanézni, hogy valamilyen időpontban éppen melyik weboldalon jártam?

Figyelt kérdés
Kaptam pár vírust, valószínüleg azért mert olyan oldalon jártam. Még mielőtt valaki kérdezné nem járok torrent, cheat vagy hasonló vírustólhemzsegő oldalakon. Számtalanszor előfordult már, és már kezd egy kicsit idegesíteni hogy nem tudok tenni ellene semmit. Bunkó, hülyéneknéző válaszokkal nem foglalkozok és ha lehet mellőzzétek!
2010. nov. 5. 14:34
 1/5 A kérdező kommentje:
a hülyéneknézésen azt értem, hogy Előzményekről tudok, más megoldást szeretnék hallani, szóval márcsak bunkó választ nem szeretnék :)
2010. nov. 5. 14:37
 2/5 anonim ***** válasza:

akkor sok választ nem fogsz kapni. mert itt mindenki csak azt tud adni.. főleg ha még fel is hívják a userek a figyelmüket arra hogy pont azt nem kérnek.


miből hogy gondolod alapjáratból mindenki/sokan/legtöbben csak bunkón akar válaszolni??

lehet hogy jól érzékelem hogy épp te látszol annak mert alapból ilyet tételezel fel bárkiről is???


na félre ezzel mert ez nem ide tartozik.


1 nem tudjuk milyen oprendszert és milyen böngészőt és milyen vírus/trójai/stb. kereső/írtó programot használsz.

akkor hogy gondolod hogy tudunk konkrétan is segíteni.


mellesleg közlöm nem csak torrent cheat és vírustól hemzsegő oldalon szedhetsz össze valamit a gépedre.


mint ahogy hiába nem közlekedsz tömegközlekedéssel csak a személyre szabott Rolls Royce autóddal attól még ugyan úgy megbetegedhetsz.


vagyis nem az a lényeg hogy milyen oldalt nem látogatsz hanem hogy hogyan védekezel a kártevő ellen, és ez az amit nem részleteztél. jobban kihegyezted a mondandód az egyéb felesleges sallangra mint arra ami igazán kellene infó ahhoz hogy tudjon bárki is segíteni.

2010. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esemény naplot nézd meg ott ki irja az idöt azt meg vissza tudod keresni az elözményekben. vagy a virus irtod naplozását nézd meg.
2010. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Win XP, IE böngésző
2011. jan. 2. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
az 1. kommentelőé volt az első olyan válasz amit kértem hogy ne
2011. jan. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!