Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Computer Imperium,használtan...

Computer Imperium,használtan itt szeretnék venni egy laptopot,megbizható üzlet?

Figyelt kérdés

Használtan nézegettem itt lapotpot(DELL Latitude 5490 vagy lenovo thinkpad t14),főként tanulásra használnám Powerpoint,Word meg internetezésre.

Megbizható bolt szerintetek?Valakinek van valami tapasztalata az üzlettel kapcsolatban?

Ha szerintetek van még ilyen oldal ahol tudnék venni használtan laptopot elfogadható minőségben akkor irjátok nyugodtan



tegnapelőtt 20:02
A kérdező szavazást indított:
lenovo
dell
más
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tegnapelőtt 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
150 ezer kicsit húzós értük a #1 által minket gép szimpatikusabb árban és a célokra maximálisan megfelel.
tegnapelőtt 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.és szerinted 5 évet kibirna?

Akadozás mentesen netetni 5 evig

tegnap 04:52
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Nem vagyok jós. Ki a fene tudja, hogy a netezésnek milyen hardverigényei lesznek 5 év múlva? Most biztos, hogy jó az a gép.

De ha ennyire aggódsz az elavulás miatt, akkor vegyél egy asztali gépet és azt lehet közben fejleszteni.

tegnap 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Imperiumos Dellek nem erősebbek a #1 által linkelt Thinkpadtól. Az Imperiumos Lenovók már újabbak főleg a Ryzen procis piszkálná a fantáziám. Igaz azok is már 4-5 évesek. Szerintem netezésre/office/média fogyasztásra 5 évig még bőségesen elegek lesznek. De a jövőbe nem látunk.


Nekünk van egy 13-14 éves Lenovónk igaz már egy kis rendszer igényű linuxszal, pörgősen teszi a dolgát. Hasonló igényeket szolgál ki.

tegnap 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!