Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell beállítani egy cd-n,...

Mit kell beállítani egy cd-n, hogy tudja olvasni a lejátszó a zenéket?

Figyelt kérdés
Rámásoltam a zenéket, de nem játssza le a lejátszó, 2 lejátszót is próbáltam.

ma 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A rámásolás alatt a lemez kiírását érted, vagy szó szerint bemásoltad a meghajtó mappájába a fájlokat, majd kivetted a még mindig üres lemezt? Azt visszahelyezéskor szintén üresnek kell látnod, ebből is tudod, hogy nem történt semmi. Ez nem pendrive, az optikai lemezbe fizikailag bele kell égetni az adatot. Berakod az üres lemezt, bemásolod a meghajtóba a fájlokat, megnyomod az írás gombot, és ha végzett akkor lesz rajta az adat. Megfordítod, és látnod kell a sáv elszíneződésén, hogy mennyi adat került rá.
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Üres cd volt, bemásoltam. Beraktam újra a gépbe a cd-t látom rajta a zenéket, hogy ott van.
ma 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A következő probléma akkor a lejátszóval lesz, például a régiek nem támogatják az mp3 fájlokat, csak az audio hangsávot. Ezért ilyen módban kell a lemez írni (ekkor fájlmérettől függetlenül maximum 80 percnyi fér rá).
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A CD beállításnál kellett választani, hogy hogy akarom beállítani. Volt az, hogy formázható és volt az, hogy nem. Én arra nyomtam formázható, mert, ha még akarok rátenni zenét, akkor tudjak.
ma 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
CD író programmal írj zenét CD-re. Mp3 adatként (cd rom), egyébként audió cd-ként.
ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Le kell zárni az írásmenetet. Akkor tudja egy CD lejátszó lejátszani. Ha csak ráhúzgálod a fileokat nem fog menni. Rendes CD író progival írd meg szabványos lezárt Audio CD-nek.

Pl:

[link]

ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!