Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy külföldi - tengeren túli-...

Egy külföldi - tengeren túli- mobil előfizetés itthon használható?

Figyelt kérdés

Egy amerikai mobil-előfizetést itthon Magyarországon lehet használni ? Mobilinternet megy rajta utcán ?


Köszi a válaszokat !



#Külföldi előfizetés
tegnap 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szolgáltató mit támogat. Ahogy EU kártya sem fog alapból működni USA-ban, úgy szerintem fordítva sem.
tegnap 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"amerikai" ?

Mondjuk Venezuela vagy Hondurasban vett előfizetéssel?

tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha ki tudod fizetni minden további nélkül használható. Mobilnet nem fog menni míg a szolgáltatói beállításokat le nem töltöd. Vagy ha maga a készülék eleve hazai akkor benne van és fog.
tegnap 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

A készülék külföldi !

Nem tudom milyen előfizetés, mert az ismerősöme, aki most jön haza egy időre !

Annyit tudok hogy ezzel a kártyával (Amerikában vásárolt ) ott kint Amerikát es Kanadát tudja hívni, ezért gondoltam hogx hat itthon szerintem nem fog neki működni a mobil net sem hiába a külföldi előfizetés !

Majd kiderül ! Köszi szépen !

tegnap 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltatójától függ, meg a készüléktől. Ha a szolgáltatónak van magyar roaming partnere, akkor a telefon fel fog tudni csatlakozni az itteni hálózatra. A használat valószínűleg pénzbe kerül, hogy mennyibe azt a szolgáltató tudja megmondani. Szinte biztosan nem úgy tudja használni mint otthon.

A készülék abban érdekes, hogy tudja-e használni az itteni frekvenciákat. A 2G-t tuti tudja, mert az ugyanaz az egész világon (nem véletlenül a GSM első betűje a Global, azaz az egész világon ugyanaz). Azon telefonálni tud és baromi lassú mobilnet is megy. A 4G és az 5G már kérdéses. Városokban valószínűleg fog menni a 4G, városi környezeten kívül kérdéses, mert ott olyan frekvenciát használnak ami Európán kívül nem használatos, így a nem Európába szánt telefonok nem mind tudják kezelni.

tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!