Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek. Xiaomi...

Gaby17 kérdése:

Üdv mindenkinek. Xiaomi Redmi Watch 3 Active okosórám, ami pàr napja nagyon gyorsan elkezdett merülni. Mi lehet a gond? Többi lent..

Figyelt kérdés
Akkor kezdte el csinálni, amikor futottam, és egyszercsak azt vettem észre, hogy lefagy az óra és nem mér tovàbb. Aztàn kb 20-30 perc múlva tovàbb mért, de addigra befejeztem a futást. A következő amire felfigyeltem éjjel, hogy a zöld érzékelője folyamatosan világít, sosem kapcsol ki. (Sehogy nem tudom amúgy kikapcsolni) Próbàlkoztam màr mindennel, kikapcsolàs, újraindítàs, gyàri visszaàllítás, de semmi sem segített. Ma vettem észre, hogy ha kikapcsolom az órát, az érzékelő akkor is vilàgít. Van valami ötleted mi lehet a gond?

#lemerülés #meghibásodás #Xiaomi Redmi Watch 3 Active #Az érzékelő folyamatosan vilàgít
ma 11:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!