Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet ebben az esetben...

Hogyan lehet ebben az esetben leszedni a képeket a telefonról?

Figyelt kérdés

Telefon kijelzője betört, nem lehet rajta semmit látni, csak vibrál az egész. Hogyan lehetne a rajta lévő képeket leszedni?

Ha laptophoz csatlakoztatom kábellel akkor ugye engedélyezni kell az adat átvitelt de a rossz kijelző ez miatt nem lehetséges.


Van erre valami ötlete valakinek hogyan lehetne átrakni a képeket?


ma 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van ötletem, de nem biztos, hogy te is meg tudod csinálni.


Veszel egy ugyanolyan telefont donornak (vagy rendelsz hozzá kijelzőt), mellé veszel hőlégfúvót és telefonjavító szerszámkészletet, és kicseréled.

Ismerősöm telefonjával is ezt csináltam, vett egy donor készüléket, én pedig átcseréltem az alaplapot, utána le tudott menteni mindent a telefonról.


Vagy, ha te nem tudod megcsinálni, akkor add be szervizbe, de az sokkal drágább is lehet, mintha te magad csinálod.

ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!