Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mp3-ról cd lejátszón lejátszha...

Mp3-ról cd lejátszón lejátszható zenét szeretnék csinálni, hogyan?

Figyelt kérdés
Ha van egy mp3-as zeném, akkor milyen formátumra kell átkonvertálnom, hogy sima cd lejátszó is lejátsza?
2010. nov. 3. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
audió cd tölts le egy nerót rámész audió cd készítése behuzagatod a cámokat és írás vagy veszel egy mp3-mat is lejátszani tudó magnót
2010. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

El sem hiszem , hogy ilyen egyszerű. Köszönöm..köszönöm..köszönöm. Igen be fogok szerezni egy mp3-asat is lejátszót, de addig is...

:)

2010. nov. 3. 21:32
 3/8 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam...azaz próbáltam volna, mert nem lehet kivitelezni. Nem talál kompatibilis fájlokat. Sima mp3 zenéből akartam audió cd-t írni.

Van más ötlet?

2010. nov. 4. 07:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul csinálsz valamit. mp3-ból lehet audio CD-t írni.
2010. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 GipszI ***** válasza:

[link]


Ha ezzel sem megy, akkor esetleg easy cd-da extractor...

2010. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor fogalmam sincs mit csinálhatok rosszul. Lemez be, audió cd készítésére kattintok...majd megpróbálom hozzáadni a meglévő mp3 számot. Erre azt írja ki hogy "lehetséges, hogy egy dedikált segédprogram segítségével a fájlokat mégis hozzá lehet adni.

Na én itt megbuktam...


Köszi másik tippet, mármint a programot, de már letöltöttem a format factory is és csak azt lenne jó tudnom, hogy milyenre kéne konvertálnom. Mert van egy csomó verzió, de audio pont nincs...

2010. nov. 4. 10:27
 7/8 GipszI ***** válasza:

hmm... Érdekes.


Először javaslom wav-ba kódold át. És onnan is próbáld meg a cd-írást.


Bár elég furcsa az általad felvázolt probléma.


Gondolom, az mp3 lejátszásával nincs probléma, és mondjuk sima adat cd-t tudsz írni..

2010. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen sima adat cd írása az megy. Azzal semmi gond. Már egy csomó cd lemezt elcsesztem a próbálkozásommal....lehet tényleg olcsóbb lenne mp3-at venni :):)


Nero Express író programom van. Sose volt vele semmi gondom.


Átkonvertáltam wav-ba, akkor ha betettem a gépbe (mármint a szám.gépbe), hullámformátumot írt ki. Na az meg mi lenne...ezt sem játszotta le a sima cd lejátszóm.

2010. nov. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!