Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 5 gigánál nagyobb...

Hogy tudnék 5 gigánál nagyobb fájlt feltölteni/másolni?

Figyelt kérdés

Mac-em van és egy .dmg fájlt szeretnék valahogy átjuttatni a gépemre egy másik gépről. A hdd-men 4 giga a max másolási limit, és mivel több mint egy terra anyag van rajta, másik fájlrendszerre nem tudom átkonvertálni ami engedné a nagyobb méretű fájlok másolását. Ezért gondoltam online próbálkozom, de a wetransferre csak 2 gigát lehet max feltölteni, nekem meg 5 kellene...

Van esetleg bármi javaslat, mi a legjobb módszer ilyenkor? Egyetlen másolás miatt nyilván előfizetni sem akarok ilyen-olyan tárhelyekre.



ma 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A Google Drive esetleg? Az 15 GB-ot ad ingyen, és fájlméret korlát sincs.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Konvertáltam már FAT-ot NTFS-re (Windows parancssorban), gondolom Mac-en is megoldható. De ha nem akarod, akkor meg feldarabolnám kisebb részekre a fájlt, majd másik gépen összeraknám. Persze ha 1 hálózaton van a gép akkor meg könnyedén hálózaton keresztül másolod át.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lényeget kihagytam: úgy konvertáltam hogy adattal tele volt és nem veszett el semmi. Szóval emiatt nem kötelező formázni.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hdd-det legközelebb NE Fat32-re hanem exFat-ra formázd. Azon nincs limit.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki-/betömörítés?
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b1812567 ***** válasza:

Az említett hdd egy külső lemez, amivel át akartad másolni egyikről a másikra? Mert ha nem, és a célgép lemeze, akkor mindenképp fenn fog állni a max fileméret probléma, míg nem váltasz filerendszert.


De a másolásra válaszolva:

- helyi hálózaton, megosztva a meghajtót máris eléred és másolhatod.

- tehetsz fel pl. ftp kiszolgálót és azon át is át töltheted.

- publikus torrent trackeren át

- feldarabolod kisebbre és úgy másolod tetszőleges úton. Pl tömörítővel vagy más progival. Régen így daraboltuk a letöltött cuccot hogy floppyn hazavigyük.

ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!