Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdekel valakit egy démonológi...

Érdekel valakit egy démonológiával kapcsolatos blog?

Figyelt kérdés

ma 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a blog sincs divatban elég régóta, tartalomtól függően. Ilyen motivációval viszont nem is lehet semmit elkezdeni, hogy érdekel-e valakit és attól teszed függővé. Akkor tudod normálisan csinálni, ha téged érdekel valami annyira, hogy rászánod az idődet és kreativitásodat, motivált vagy azt fenntartani akkor is, ha senki mást nem érdekel. Nem a nézettségért kell elkezdeni valamit, az majd csak utána jön ha van miért felkeresni téged (minőség, tartalom, folytonosság). Senki nem úgy kezdte, hogy kirakott egy posztot, és másnap már 100 ezren olvasták vagy nézték Youtube-on. Van aki több hónap vagy év után futott be, és sokan még akkor sem.
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értem h megvan már wattpadon is, de azt a reklámok miatt nem nézik. blogot csináltam már és úgymond itt is próbálom népszerűsíteni.
ma 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de ha nem reklámozod akkor nem fog rátalálni senki csak úgy magától.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"úgymond itt is próbálom népszerűsíteni."


Ez nem apróhirdető oldal.

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sokan hirdetnek itt blogokat, wattpad, neobook dolgaikat.

jön is a helloweenos időszak, úgyhogy aktuális is.

ma 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!