Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A GIMP használata nehéz, vagy...

A GIMP használata nehéz, vagy csak nekem tűnik nehéznek?

Figyelt kérdés

Nemrég tanultam róla, azelőtt sosem hallottam róla.

Elég zavaros program.


ma 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem vészes, bár nem tudom mit szeretnél, meg lehet szokni. Én főleg termékek mögüli háttér kiszedésre, cserélésére használom, nekem erre teljesen jó, főleg, hogy ingyen van.
ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezek az egymásra illesztések elég zavarosak.
ma 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A digitális képfeldolgozás is egy szakma, meg kell érteni, hogy mi miért hogy működik, ez pedig ha eddig nem foglalkoztál vele nem egyszerű, de nem lehetetlen feladat. Ha megérted, akkor akár Photoshop tutorial-ok is segítenek, mert - nem minden - sok funkció a GIMP-ben is megvan, max. más módon.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem nehéz. Én autodidakta módon tanultam meg, előtte nagyon minimálisat használtam a PS-t is, de ha most odaültetnének egy PS elé, elég nagy bajban lennék, hogy mi hol van.

Ami kifejezetten tetszik a Gimpben, hogy a kijelölésekkel nagyon jól bánik, könnyen lehet átméretezni őket.

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hali. Köszi a válaszokat. Iskolában találkoztam vele először, és eddig csak csak azon a pár tanórán foglalkoztam vele. De van még házi feladat GIMP-el, szal most autodidakta módon kell törődnöm vele.

Egyelőre még idegen ez a program nekem.

ma 11:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!