Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni az...

Miért nem tudom telepíteni az Email levelező programot?Mit kell telepítenem hogy be tudjak lépni a email rendszerembe?

Figyelt kérdés
Eddig le volt töltve és egyszerűen eltűnt.Nem kapok semmiről értesítést ami még van jelölve.
szept. 9. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszeren Windows? Linux? MacOS? Android? IOS? BSD?

Milyen program volt feltéve?


A levelezőszolgáltatásnak - GMail, Freemail, Protonmail,... - általában szokott lenni webes felülete, azon keresztül - webböngészőből (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Opera, Brave,...) - el tudod érni.

szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát üzenetet - közlöm a lényegét:

"Android.No ez amit nem tudok hogy milyen program volt feltéve.Sima E-mail volt a levelező programom mely email címet az Invitel adta"


Az Invitelt, annak lakossági Internet-szolgáltatását 2022-ben felvásárolta a Digi:

[link]

majd 2024. augusztus elsején megszüntette az Invitelhez is köthető e-mail szolgáltatást:

[link]

erről 2024. márciusa óta figyelmeztetett:

[link]


Az Androidon maga az e-mail alkalmazás valószínűleg megmaradt - általában Email, Gmail néven található meg (ez a telefontól, a rajta levő Android verziótól függ) - maximum figyelmeztet, hogy nem érhető-el az adott postafiók.

szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!