Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő lesz megszokni az...

Mennyi idő lesz megszokni az AZERTY billentyűzetet?

Figyelt kérdés
szept. 5. 11:23
 1/10 anonim válasza:
89%
17 óra 25 perc 35 másodperc
szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd át és akkor semennyi.
szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan a laptop billentyűzete
szept. 5. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Matricázd át.
szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyomsz rá matricát, a rendszerben meg átállítod a kiosztást, problem solved.
szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdésből is az jön le, hogy neked sok.
szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen laptop. Valaki átpattintgatta a billentyűket.
szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Attól, hogy te tudatlan vagy és még nem hallottál ilyenről, nem kéne hülyeségeket beszélni.


AZERTY, más néven Francia kiosztás:

[link]

szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem igazság szerint csak az érdekel hogy mindegyik videojateknal külön a bellaitasokban atkell majd állítani az irányító gombokat,vagy a rendszer érzékelni fogja?
szept. 5. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vakon gépelni akkor egyszerű a megoldás. QWERTY-re állítod (vagyis QWERTZ-re inkább) és mehet vakon az egész. Anno a VR-os Janinál láttam olyan billentyűzetet amin nincs is matrica, full fekete az egész. Én is sok éve tudok vakon gépelni mégis világítós billentyűzetem van és nagyon ritkán nézek rá, de azért jó ha van. Inkább kényelmi funkciót lát el és a szememnek tesz jót, mert laptopnál teljesen sötétben, ha csak a monitor világít, akkor elég hamar elkezd folyni a szemem.
szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!