Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom régi (nem okostel...

Hogyan tudom régi (nem okostelefonról) az adatokat, képeket átrakni laptopra?

Figyelt kérdés
Még usb csatlakozó sincs rajta. Régi felcsúsztathatós telefon.
szept. 4. 12:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Az fontos, hogy nem érem el a menüt, töltés közben bekapcsol a kijelző de ennyi
szept. 4. 12:52
 2/5 CspCsj ***** válasza:
85%

Akkor tényleg "ennyi"...

Ha be sem kapcsol, csak a töltést jelzi, akkor semmilyen módszer nem fog használni, mivel maga a telefon rendszere sem működőképes.

(ha bekapcsolna, és a rendszere betöltene, azt úgy tudnád kipróbálni, hogy beleteszel egy SIM kártyát, és felhívsz egy számot, pl. az ingyenes ügyfélszolgálatot, vagy a család egy másik telefonszámát)


Egyébként ilyen kérdéseknél legalább a telefon modellszámát érdemes megadni.

(régi telefonoknál a kivehető akku alatt lévő matricán)

szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát szomorú. Köszi a választ!
szept. 4. 13:18
 4/5 CspCsj ***** válasza:
64%

Illetve egy dolgot kihagytam:

A régi telefonokban nem szokott belső memória lenni, ezért a képek általában egy külön betehető memóriakártyán tárolódnak.

Ha van benne ilyen, akkor az kivehető és laptopokban szokott lenni memóriakártya-olvasó, abba betéve kiolvasható a rajta tárolt adat.

szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezek lehetnének: adatkábel, Bluetooth, infravörös port.
szept. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!