Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan aki segítene számító...

Van olyan aki segítene számítógép összeállításában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 éves számítógépem kezdi lassan megadni magát így sajnos muszáj vagyok beruházni egy új gépre, de már 10 éve is mások segítettek az alkatrészek kiválasztásában, mert én nem értek hozzá. A feladat sajnos nem egyszerű. Eléggé sokféle dologra szeretném használni: főleg zenék készítésére (felvétel, mix, master, virtuális hangszerek, stb.), de mellette videók vágására / effektelésére, grafikus szoftverek használatára, 3D modellezésre és a sor legeslegvégén esetleg játékokra, bár 5 évente egyszer, ha előfordul a dolog így azt még akár el is lehet engedni. Keresgéltem itt az oldalon, hogy hol érdemes előre épített gépet venni és az esetek túlnyomó részében azt írtátok, hogy olyat nem szabad így abban kérnék segítséget, hogy manapság mi az amit érdemes belerakni egy gépbe a fentebb említett feladatokhoz? A két meghatározó tényező amiből nem tudok engedni a minél csendesebb hűtés (hangrögzítés miatt), illetve 400.000 Ft-nál nem tudok többet költeni rá. A mostani gépet PCX-ben raktuk össze anno, nem tudom van-e más oldal amit még tudtok ajánlani.


Köszönöm előre is a segítséget!



aug. 31. 20:36
 1/2 anonim válasza:

Elég nagy a választék ahhoz, hogy nehezebb legyen (legalábbis nekem) az összeállítás.

Szerintem PCX-nél nem csak összeállítani lehet, hanem segíthetnek neked személyesen is. Kérdezz tőlük email-ben, hátha.

Nekem egy helyi számítástechnikai boltban segítettek összerakni egy konfigurációt.

szept. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tervben van felkeresni őket is, csak nem tudom mennyire nézik a saját hasznukat is. Ezért akartam egy független személytől informálódni.
szept. 1. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!