Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A nyomtatókhoz mióta nem...

A nyomtatókhoz mióta nem csomagolnak USB kábelt?

Figyelt kérdés

Tápkábel volt hozzá, és csókolom.

Nem hagyták ki belőle, mert a dobozban mellékelt és felsorolt cuccok között nincs ott.

Mintha mindenki tartana otthon 1-2 USB kábelt, csak úgy...


Azt se tudom milyen kell...


aug. 27. 20:19
1 2
 1/12 KmsRys ***** válasza:
82%

Szóval már a nyomtatóknál is divat, mint a mobiloknál?


Amúgy milyen nyomtató? Általában olyan kábel való hozzájuk, aminek az egyik vége USB-A (ez megy a számítógépbe) a másik vége pedig USB-B (ez megy a nyomtatóba).

aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Canon G2410


Én is neten ezt az USB AB-t találtam. Ebből csak egy méret van ugye? Akkor az USB B biztosan megy a nyomtatóhoz? Kép alapján, az alakból ítélve igen.

De a méretben nem vagyok biztos.

aug. 27. 20:56
 3/12 KmsRys ***** válasza:
75%

Valóban USB-B csatlakozós. Van a B-ből USB 2.0 illetve USB 3.0 is, utóbbi nagyobb, az nem jó bele.


Ez a kábel jó lenne hozzá, és nem kerül sokba:

[link]

aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elég sürgős lenne. Azt hittem belefér a rendelés, de nem tudom megvárni. Holnap bemegyek a media marktba.

Akkor 2.0-s AB-st keresek.


Köszönöm!

aug. 27. 21:29
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

szokot wifi vagy lan is lenni nyomtatokban

ha arukereso leirasa jo ebbe egyik sincs


ugye azt hiszik lan net kabel mindenkinek van otthon szabad

meg wifi is, ami valoban lehet de ha pcbe nincs akkor hiaba van mobilba plusz bonyolitas megint

aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez általános évek óta, ahogy nézem.
aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 P.O.C. ***** válasza:

Kb 12 ével ez előtt dolgoztam nyomtatástechnika boltban. Már akkor sem volt szinte egyikben sem árkategóriától függetlenül. Szóval nyugodtan nevezhetjük általános dolognak. Már nagyon régóta.


Én mindig mondtam a vásárlóknak, hogy ha nincs ilyen kábelük otthon, vegyenek egyet itt, nem drága, mert a dobozban nem lesz.


Egyébként a kijelző nélküli Wi-Fi -s nyomtatókhoz is szokott kelleni az USB A-B kábel, mert azzal adja át a beállításokat a nyomtatónak, csak utána tud csatlakozni a Wi-Fi -hez. Szóval nem értem az az 1 dolláros cucc mit fáj a gyártóknak annyira.

aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Legalább 15 éve nem mellékelnek már USB kábelt a nyomtatókhoz. Pontosan azért, mert akinek van, annak minek még egy, akinek meg nincs, az 500 forintért kap egyet, ezt az üzletben szokták is mondani, hacsak nem valami trágya helyen vetted.


Egyébként ennyi pénzért én már lézert vettem volna, nem vacak tintásat.

aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon régóta ez van már, nem jár hozzájuk USB kábel. Sajna külön kell megvenni...
aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 P.O.C. ***** válasza:
#8:Ez tintatartályos. Ezerszer gazdaságosabbak, mint a régi patronosok. Akinek színes nyomtatás is kell és sokat nyomtat, annak ez az ár/érték bajnok. Fekete nyomtatásra természetesen a lézer az.
aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!