Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hiába van feltelepítve a...

Hiába van feltelepítve a nyomtató, nem ismeri fel a gép. Miért? Bővebben folyt.

Figyelt kérdés

HP Photosmart C3180 többfunkciós nyomtatóról van szó. Mióta újra lett telepítve a gép egyszerűen nem ismeri fel. Másolni tudok, de az eszközkezelőben sem szerepel a nyomtató és amikor nyomtatni akarok sem lehet kiválasztani sem megkeresni. Már megnézte hozzáértő ember, ő arra tippelt h az usb csatlakozó adta meg magát, de miután kicseréltük sem változott a helyzet.

Légyszi valaki segítsen!


2010. nov. 2. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
drivert fel kell rakni
2010. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld az alaplapod driverét frissíteni. Ezt az alaplapod pontos típusa alapján, az gyártó oldalán találhatod meg.


Amúgy, ha kihúzod, és visszadugod az usb-t, hangal se jelzi, hogy csatlakoztatva lett? Ha nem, skkor előfordulhat, hogy meghalt a nyomtató. Próbáld másik gépen, ha ott se ad hangot, akkor tuti meghalt.

2010. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

előtte sem jelezte hanggal ha csatlakoztattam úgy emlékszem.

most kezdtem el letölteni a drivert,de elég sok idő lesz míg lejön.

Elvileg ha másolni tudok a nyomtatónak nem lehet baja, vagy rosszul gondolom?

2010. nov. 2. 12:30
 4/6 A kérdező kommentje:
próbáltuk másik gépre telepíteni, de nem engedte, vmi olyat irt ki h nem megfelelő az op. rendszer.
2010. nov. 2. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor előfordulhat, hogy nem jó drivert próbáltatok telepíteni a gépre.


Ha xp-d van, akkor próbáld ezt:

[link]

2010. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezzel is próbáltam, de így sem jó!

Azért köszi szépen.

2010. nov. 4. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!