Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri a Netflixre, HBO...

Megéri a Netflixre, HBO Max-ra stb. előfizetni manapság?

Figyelt kérdés
Neten fent van egy csomó film és sorozat. Igaz, nem mindegyik de sokszor töltenek fel. Mit gondoltok?

aug. 7. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezt senki nem fogja tudni megmondani, hogy neked megéri-e. Nekem megéri mert vannak fent olyan sorozatok amit szeretek. Nem kell 2000 reklámon végigszenvednem magam az "ingyenes" szenny oldalakon. Nem szedek össze naponta 10 vírust. Nem kapok 100millió spamat az emailemre stb. Nem kell 20 percet várnom (torrent) ha meg akarok nézni valamit. Tudom nézni telórol útközben / tv-n vagy épp pc-n. De hiába mondanám azt hogy megéri, mert lehet egy olyan film / sorozat sincs fent ami neked tetszik. Lehet épphogy kijössz a hónapban és anyagilag nem éri meg. Stb. Ezt azért írom mert azok szokták ennyire kérdezgetni, akinek nincsenek ilyen gondjai csak előfizet és kipróbálja...
aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Videan, indavideon, SorozatBaráton, SorozatEun sok minden fent van és nem vírusosak.
aug. 7. 15:38
 3/11 A kérdező kommentje:
A minőség nálam annyira nem számít
aug. 7. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kártékony programok, nem integetnek, hogy helló itt vagyok. Egyébként meg ha megtalálod amiket nézni szoktál, és igényeid gyakorlatilag nincsenek.. Akkor mi a kérdés, minek kéne neked bármelyik streaming szolgáltató?
aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ezt mindenki magának dönti el, hogy számára megéri-e vagy sem. Nekünk megéri, mindig találunk valamit ami legalább egy valakinek tetszik a családból. Ha nem is mind egy világmegváltó film/sorozat a legtöbb légköri az embert annyira amennyire egy filmnek illetve egy sorozatnak szükséges.
aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

Jogos, de ezek már mindenhol ott vannak

aug. 7. 15:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen előfizetésem, de tudom, hogy többnyire van egy rakás saját gyártású film és sorozat, amik közül sokat dicsérnek, és kétlem, hogy azokat le tudnák tölteni. Ráadásul nem kell elköteleződni, 1 hónapra szól az előfizetés, ami az Amazonnál pl. 890 Ft, és van egy próbahét is. Az ilyen illegális/illegitim letöltéseket meg hadd ne minősítsem.
aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

Hát... extrémbrutál módon NEM!!

Maxon most megy az olimpia...ugye. M4 adásához (ami biztos késik sokat (F1 idén, kb 24 mp késésben volt az „élő” adás a valósághoz képest)) képest a max fél perccel!!! Le volt maradva. És ezért még fizetni is kéne!?? Milyen.sportközvetélítés az, ahol a szomszéd fél.perce.ordít, én meg azt se.tudom mi van, mert csak fél perccel később jön a patkány fizetős maxnak a képe!? Neem, nem... hagyjanak az ilyenek pfff.


Jajajajjaja. És akkor még összehasonlítottuk a kábeltv eurosporttal is. Még ahhoz képest is volt kb 8mp lemaradás a max-on. Tehát az eurosport a saját online streamingjén 8mp-vel később képes képet adni, mint egy random világvégi magyarországi elcseszett mészáros lölős digikábeles hulladék kábeltv szolgáltatón.

Mindezt úgy, hogy a saját gépem 4K (nem 1080i!) képernyőjét a világ túlfeléről pár ms késleltetéssel tudom streamelni. Ezek meg beleszarnak fél perc+ csúszásokat, hihetetlen...

aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Miért nem a Maxnál reklamálsz? Nekik fizetsz a szolgáltatásért, amivel problémád van és ők az egyetlenek, akik képesek lehetnek esetleg kezdeni valamit a problémáddal.

Lehet, hogy csak nálad van valamiért ilyen gond, amire talán megoldást is tudnak. Lehet, hogy rajtad kívül senki másnak nem tűnt fel, vagy ha igen, akkor sem zavarja őket. Vagy csak más sem jelezte nekik ugyanúgy, ahogyan te sem, ezért nem tudnak róla - és mellesleg, ha senki nem reklamál egy probléma miatt, akkor ott nincs probléma, hiszen senkit nem zavar annyira, hogy reklamáljanak miatta...


Kérdező: Ha neked mindenben megfelelnek az eddigi megoldásaid, semmi olyat nem tud nyújtani számodra a fizetős szolgáltatás, amit az ingyenesektől ne kapnál meg hiánytalanul elégedetten, akkor mi értelme a kérdésednek? Milyen válaszra számítasz, ami meggyőzne arról, hogy igen, megéri neked?

aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Megbizható torrent oldalak is vannak. Ingyen bármit letöltők. De ti csak fizesetek érte.
aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!