Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az IP kamerám felhasz...

Mi lehet az IP kamerám felhasználóneve és jelszava?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy Digicam S-R0444-41-42 típusú IP kamerát. Mobilon és az eyeplus.closeli.com weboldalon tökéletesen működik, azonban szeretnék a számítógépemre alkalmazást telepíteni, amivel folyamatosan tudom nézni az élő képet illetve visszanézni a felvételeket.

Ehez letöltöttem egy Netcam Studio nevű programot, ami kapásból kér egy felhasználónevet és egy jelszót.

A kamera dobozában nem volt használati utasítás, emailben kaptam, azonban ott nem írnak ilyen adatokról.

Aki már üzemelt be ilyet, vagy tudja hogy működik, az tudna segíteni nekem a beüzemelésben?

Illetve hol lehet ennek a felhasználónévnek és jelszónak utánanézni? Köszönöm!


júl. 30. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy szerver és egy kliens program telepítés után. Ha a szervert indítod, onnan tudod a kamerát kezelni és egyéb beállítást adni. Amikor itt állítasz be jelszót és hitelesítő adatokat, azt fogja majd a kliensben kérni. Mivel te vagy a rendszer kezelője, szerintem alapból a szerverről tudod felügyelni az egészet, annak nincs jelszava.


(több részletét nem ismerem és nem is használtam még, csak ránéztem mi történik telepítés után)

júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán ez segít:

[link]

júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.

Koszonom. Alapbol a hasznalati utasitas csak a mobil alkalamazasra ter ki. Qr kod neolvasassal kellett hozzaadni a kamerat az alkalmazashoz, nem kert semmilyen adatot.


2: Igen ezt olvastam, ez a hasznalati utasitasa :) Ebben nincs benne ilyen informacio

júl. 31. 09:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibalert. Mobil + reggel :D
júl. 31. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!