Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Instagram-os kérdésben valaki...

Instagram-os kérdésben valaki nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Nos, az lenne a kérdésem, hogy ugye van a nyilvános és a privát profil.


Amit észrevettem, hogy vannak olyan profilok, amik nyilvánosak, látok minden képet, követőit, meg hogy kiket követ, viszont amikor rányomok arra, hogy "Követem", azt írja ki, hogy "Kérted".. Ez egy új funkció?


Van egy illető, akinek megszoktam nézni a profilját, de nem követem. Neki egyetlen képe sincs, viszont nyilvános a profilja.

Vajon lehetnek -e képei az illetőnek fent, csak azért nem látom talán, mert nem követem? (nem akarom bekövetni, esetleg álnéven majd).


Tehát van -e olyan funkció az Instagramon, hogy van egy nyilvános profilod, te ha követni szeretne valaki, akkor mégis meg kell erősíteni, és a képeidet is csak ekkor látja.. Lehet ilyen funkció vagy nem? Mert szerintem nincs, én leteszteltem.


júl. 29. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!