Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet -e filmet letölteni...

Lehet -e filmet letölteni ,vagy van egyáltalán lehetőség nézni 7680x1440 -es felbontáson ?

Figyelt kérdés
Van 3db 2560x1440 felbontású monitorom Nvidia Sorroundban, játékok szépen mennek rajta meg amugy minden egyéb, software stb.. a filmekkel van bajom némelyik legalább kicsit átnyúlik a másik két képernyőre felbontástól függően. Ha teljes képernyőre teszem leszűkíti és csak a közepét látom a filmnek . Gondolom,hogy konvertálni nagyobb méretre nem lehetséges kissebbről. Van rá valami megoldás,hogy tudjak pl az ncorrol vagy bárhonnan letöltött filmet 7680x1440 ben nézni ? Vagy akár az interneten teljes képernyőn úgy, hogy az egész film (képernyő) látszódjon ?

júl. 28. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Még a szélesvásznú filmek (2,76:1 vagy 2,4:1) is bőven elférnek 2db 16:9 monitoron teljes sorfelbontáson. Ámbár középen engem zavarna a két monitor kávája.. Ez inkább játékoknál szimulátoroknál jön jól.
júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"ezt a seedelést hol találom"

Ugye a torrentről már hallottál? Link hozzáadása és bemásolod azt a számot.

[link]

Menüben meg a DHT engedélyezve legyen.

júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat ! én is qbittorrentet használok csak az ncorrol töltök le máshogy nem használom .
júl. 29. 23:44
 14/21 A kérdező kommentje:
Sikerült ezt a halál 50 óráját letöltenem itt a két szélső monitoromnak a feléig ér csak a kép a két szélső monitoron a szélső részek üresek. De azért köszi .
júl. 29. 23:57
 15/21 anonim ***** válasza:

"a két szélső monitoromnak a feléig ér csak"

Látod, erre 1 monitorral kevesebb is elég lett volna. Ajándékozd el valakinek azt a monitort. :D

Szélesebb filmet úgy se találsz.

júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én nem azért kérdeztem xD hanem szeretném élvezni olyan igen nagy vásznon a filmet ,ha lehetne :P (de ezek szerint nincs rá megoldás ) mint pl az truck simulatorokat nvidia sorroundban,multiscreen módban. :D
júl. 30. 00:14
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez valami brutális lenne . Ha lenne ilyen megoldás erre :D
júl. 30. 00:16
 18/21 A kérdező kommentje:
Van egy Asus strix rtx 4080 as kártya és 3 db 2560x1440 es felbontás 165 hz de lekorlátozva 120 Hz en használom .
júl. 30. 00:19
 19/21 anonim ***** válasza:
tipp: vegyél még három monitort és tedd a meglevők fölé. Ekkor 6db monitoron még a 16:9 es filmek is jól fognak kinézni.
júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vagy +1 et és 2x2 felállásban
júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!