Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » UltraWide vagy 16:9 képarányú...

UltraWide vagy 16:9 képarányú monitor, sík vagy ívelt a jobb választás multitasking (vegyes) otthoni használatra, mekkora legyen 50-70 cm távolság esetén?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudjuk eldönteni, melyik lenne jó választás. Két okból: laptopról váltanánk, de előtte régi asztali gépünk monitorának sem volt sokkal nagyobb mérete, 21:9 és 32:9 képarány pedig számunkra nagy újdonság, azokkal nulla a tapasztalatunk.

Ahogy manapság mondani szokás (én nem kedvelem ezt a megfogalmazást), mindenre is használnánk. Internetezés, office, néha fotófeldolgozásra és persze játékokra is, Pl.: FPS, autós, kalandjátékok



júl. 23. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mérettől függ. Én saját véleményem szerint 16:9-es 32 col alatti monitorban a síkat szeretem jobban.
júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!