Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hangtechnikus képzésre,...

Hangtechnikus képzésre, illetve rendezvény hangosításra megfelelő ez a laptop? Ha nem, milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 8.genes i5-ös Lenovo ThinkPad L480-am van 16 giga rammal és 1 gigás videokártyával.

Nekem ezzel semmi bajom, pár falusi rendezvényt(pl. március 15, október 23, karácsonyi ünnepségek hangosítása, gyerekdisco, szüreti bál DJ szolgáltatás) már letoltam vele hiba nélkül.


Viszont, mivel szeretnék fejlődeni, és a faluból kitörni, beiratkoztam egy 2 éves hangtechnikus képzésre, és lehetséges, hogy komolyabb eszközt követel, mint a thinkim.

Elsősorban Windows-ra esküszök.



júl. 23. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell komolyabb gép. A minimum amit mondanak az 8gb ram-os neked 2x annyi van, a 8. genes i5 pedig megfelelő. Videókari nem nagyon számít ilyen esetben.
júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hangosításhoz nem kell atomerőmű. Jó az ami van.
júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!