Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messengeren az Engedélykérés...

Messengeren az Engedélykérés mappa mindig küld értesítést?

Figyelt kérdés

Ha idegen küld üzenetet, az mindig az Engedélykérések menübe kerül. Ha az van beállítva, hogy csak ismerősök küldhetnek üzenetet, akkor is küld ez a menü értesítést, hogy valaki idegen üzenne?

Nekem az van beállítva, hogy bárki küldhet üzenetet, és így megjelenik felugróban az értesítés, hogy xy üzenetet szeretne küldeni, az Engedélykérések mappából lehet aztán megnyitni. De ez azoknál is így van, akik csak ismerőstől kaphatnak?



júl. 7. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak ismerőstől fogadok üzenetet, a több ez engedélykérésekhez kerül. Nálam nincs felugró értesítés, esetleg csak egy szám az új üzenetek számáról.
júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Sejtettem. Ez annyira értelmes. Ki a f* veszi azt észre? Meg se nyitja az ember azt a menüpanelt.
júl. 8. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha küld értesítést az semmit nem ér ugyanúgy. Annyi csoport és spam értesítés van hogy nem lehet ott megtalálni semmit.
júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azokat én mind ki szoktam kapcsolni, nem kapok felesleges értesítést
júl. 10. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi ez jó hír hogy ki lehet kapcsolni mondjuk gondoltam is hogy megkeresem hátha ki lehet, de ezek szerint tényleg ki lehet az jó.
júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem, a beállításokban van, csoportokra vonatkozóan is. vagy az egyes csoportokban, külön.
júl. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!