Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook marketplacen vásárolt...

Facebook marketplacen vásároltatok már előre utalással?

Figyelt kérdés

Vannak tök jó dolgok fb marketplacen tőlem messzebb (tv,konzolok stb) jó áron hirdetve.

És mikor írom,hogy rendben van megvenném utánvétfizetessel postai úton vagy csomagautomatába küldve.

Rögtön írják,hogy csak előre utalva küldik el

( én pedig attól kicsit félek)

És inkább visszamondom


Pl.a jófogáson ez teljesen jól működik van olyan lehetőség most már egyre több eladónál,hogy házhozszállítással is utánvét fizetéssel is kérhetem.



júl. 5. 15:31
 1/5 retektorta ***** válasza:
100%
Ne utalj előre, mert sok a csaló.
júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is emiatt félek.

Jófogáson jól működik a rendszer most rendeltem 20.000ft-t utánvéttel egy konzolt,joystickkal+játékkal és ingyenes csomagautomatába szállítással

júl. 5. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne utalj itt előre.
júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Sajnos nagyon megbízhatatlan a marketplace rendszere a facenek..Előre utalással semmiképp, ha megoldható inkább személyes találkozó, vagy utánvét, máskülönben könnyen válhatsz csalás áldozatává. Én inkább ilyeneket hallok, mintsem pozitívat.
júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha ne utalj előre.Csak ha termék a kezednél van és megbizonyosodtál róla,hogy működik,akkor fizess csak
júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!