Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik ipadet ajanljatok...

Melyik ipadet ajanljatok egyetemi tanulashoz?

Figyelt kérdés

az elmult evekben eleg elterjedt lett, hogy a felso oktatasban leginkabb ipaden keresztul tanulnak, sokan ajanljak mivel hatekonyabb es egyszerubb az egesz. osszel megyek egyetemre, es en is elgondolkoztam ezen, hogy talan okos dontes lenne beruhazni egy ilyenre. tablagepnel mindenkepp az ipad johet szoba, mivel iphoneom van, es macbookom. a macbookom magyar billentyuzetu, es kulfoldon szeretnek tovabb tanulni, ezert is szeretnek melle valami mast, valamint csak 64gb, ami most sem eleg, pedig alig van rajta valami. tehat a kerdesem, melyik ipad erne meg a legjobban nekem? nem szeretnek olyan sokat kolteni ra, legtobbszor tanulashoz hasznalnam ( meg persze neha jatszanek rajta, az kihagyhatatlan haha, de nem ez a lenyeg) esetleg annyi elvaras, hogy orulnek ha face ID lenne benne, mert izzados a kezem es a touch ID zavar, telomban ez van sajna:(

sok videot neztem mar errol, es sokat olvasok utana, de valahogy nem tudom melyik erne meg a legjobban, jaa es persze 128gb gondoltam, lehet nagyobb is ha arban nem olyan huzos


júl. 2. 16:01
A kérdező szavazást indított:
ipad
tovabb tanulas
egyetem
5 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!