Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hirtelen rosszabb teljesítmény...

Hirtelen rosszabb teljesítmény játékoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először kezdem a fontosabb dolgokkal, mert már kezd nagyon idegesíteni, hogy semmi nem oldja meg a problémát. Első dolog, hogy min játszom: Acer Aspire 5(16gb ram, mx450 2gb, intel I3-1115G4).

Tehát ez a probléme kb. egy hónapja áll fenn, egyszerűen a játékaim amivel eddig tudtam játszani és bírták 60 fps-t stb. mostmár nem futnak el. Belépek a játékba és a töltési idő borzalmasan hosszú, amivel eddig nem volt baj, az fps-emről nem is beszélve. Például valorantban elindulok a karakterrel és megáll a játék másodpercekre, igazából bármi történik áll a játék és várni kell, hogy megint működjön és ebből áll az egész. Mindennel próbálkoztam: clean driver reinstall, pc visszaállítása is megtörtént, megnéztem low grafikával, a legkisebb felbontással a játékokat és egyszerűen ugyanaz történik. Nem tudom mit csinálhatnék még, hogy egyáltalán működjön a dolog.

A válaszokat előre is köszönöm!



tegnapelőtt 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem melegszik túl? Az energiagazdálkodás a legnagyobb teljesítményen van? Be van dugva az adapter?
tegnapelőtt 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt elfelejtettem írni. Adapter bevan dugva mindig ha játszok, energiagazdálkodás teljesítményen és valószínűleg nem melegszik túl, mert laptop hűtő van alatta.
tegnapelőtt 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:

A laptophűtő nem laptopot hűti, nem vezet be hűvös levegőt a hűtőbordákra. Ezt a belső ventilátor teszi meg. Az asztalodat tartja hűvösen a gépedtől.


A hőmérsékleteket programban ellenőrizd, pl hwinfo64


Teljes windows reinstall-t is tervezz be, ha nem a hőmérséklet a probléma.

tegnapelőtt 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A HDD-re gyanakszom, ha hosszù a töltési idõ. A windows is lassabban tölt be induláskor?
tegnap 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3. válasszoló, rendben megnézem és egyébként valószínűleg igazad lehet.


4. válaszoló, igen ezt elfelejtettem írni, tényleg lassabban tölt be azóta a windows, de HDD-m van hanem SSD-m.

tegnap 07:58
 6/9 A kérdező kommentje:
*nem HDD-m van
tegnap 07:59
 7/9 A kérdező kommentje:
3.: Még annyit, hogy teljes reinstall régebben megtörtént, de most nem sikerül, mindig valamennyi százaléknál megáll és tudom azt írtam, hogy teljes reinstall már megvolt, de az régebben és nem hiszem, hogy havonta kellene visszaállítani alapra.
tegnap 08:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a probléma megoldódott.
tegnap 16:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mégsem oldódott meg a dolog, legalábbis a valorantnál biztos nem
tegnap 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!