Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látom a ZNET Routeré...

Miért nem látom a ZNET Routerén minden kapcsolódó eszköz IP címét?

Figyelt kérdés

Nem rég mintha változott volna a ZNET HALNY Routerének felülete, és azóta (vagy csak véletlen egybeesés, hogy akkor tűnt fel számomra) nem találom egyes kapcsolódó eszközök IP Címeit a listában.

Egy Linksys Router repeaterként van konfigurálva a hálózatra, és a szóban forgó eszközök többsége erre a repeaterre csatlakozik. Gondoltam ez lehet az oka. Persze a repeaterben nincs rá felület, hogy lássam, mi csatlakozik rá.

Viszont egy szóban forgó eszközt át állítottam, hogy közvetlenül a ZNET Routerjére kapcsolódjon. De így sem található. Egyszerűen nem szerepel a listában....


Van rá ötleteke, miért van ez, és hogyan lehetne javítani?

A ZNET ügyfélszolgálatát hívtam. Tanácstalanok. ÉS miután kifogytak az ötletekből, jött az aduász!

User probéma, a szolgáltatás működik, nincs itt semmi látni való. Olvassak utána a neten ..... :|

Olvastam, Nem találom!

Most kérdezek.

Hátha Ti tudjátok rá a váslaszt.


Köszi előre is.



jún. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos nincs DHCP semelyik másik eszközön? akkor csak a router adhat IP címet.
jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindegyik eszköz DHCPn keresztül kap IP címet, a ZNETES Routertől. Ill. néhány eszközre foglalva van a cím a ZNETes routeren, de azok közül se mind látható a kapcsolatok között.
tegnapelőtt 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!