Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ChatGPT 3.5 szándékosan...

ChatGPT 3.5 szándékosan butább, hogy fizessünk elő a 4o-ra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amióta kijött a legújabb update, azóta rendkívül egyszerű válaszokat ad. Ha írunk egy adott témáról 10 percig, majd újra visszakérdezek a beszélgetés elejére, akkor nem tudja összekötni a szálakat. Ilyen eddig nem nagyon volt.


Vagy a kedvencem, amikor téves infót adott meg, direkt rákérdeztem, hogy szabad-e vízkőoldót önteni a hipóba, és azt írta igen. Utána elmondtam, hogy de hát klórgáz keletkezik, erre kijavította magát.

Folyamatosan hallucinál. És az OpenAi azt mondja, hogy a most tesztelt legújabb verzió sem tud sokkal jobbat nyújtani, mint az eddigiek, ezért nem is értem ezt a nagy parát körülötte.


jún. 18. 18:13
 1/8 Szirty ***** válasza:
90%
Fordítsd meg a kérdést és kérdezd meg gondolatban, hogy mekkora bevételt hozna egy olyan szoftver, szolgáltatás (vagy bármi) ami fizetős, de térítésmentesen is elérhető ugyanaz.
jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
3.5 arra jó ha nem pontos válasz kell, hanem halandzsa.
jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te ugyan olyan munkát végeznél ha nem fizetnének a munkádért, mintha fizetnének?
jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, a GPT-3.5 nekem eddig is 2-3 válasz után elvesztette e fonalat, csak magát ismételte. Oké, ha kértem, hogy utaljon vissza, akkor még néhány válaszig képes volt rá, de gyakorlatban, ha valamiről tovább kérdeztem, amiről már írt, akkor a legtöbb esetben elismételte, amit mondott, mintha az eddig nem említett információ lett volna.
jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: igen, ezt én is tapasztaltam, annyira idegesítő, ugyanazt mondja el, csak más szavakkal megfogalmazva.
jún. 19. 12:03
 6/8 Szirty ***** válasza:
Bullshit generátor...
jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. De a windowsos az már a GPT 4-et használja. A copilot vagy mi.

Nyilván ez más, mint a chatGPT 4. Csak a háttér, a motor ugyanaz.

jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 A ChatGPT-nél is elérhető ingyenesen a GPT-4o, bár való igaz, hogy egyenlőre korlázottan. A miértjének prózai oka van: az új modell üzemeltetése olcsóbb, mint a régié.
jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!