Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki usb...

Kov74 kérdése:

Találkozott már valaki usb lan adapter problémával?

Figyelt kérdés
Elromlott az alaplapi hálókártya az helyett használnám. Az problémám hogy minden gép indításkor ki kell húznom és újra csatlakoztatnom . ha bedugva marad netán akkor nem látja a gép.

jún. 13. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az RJ45-öt, vagy az USB kell újra bedugni?

Nekem asus zenbookom van, ahhoz használtam és steam deck-hez (de ott teljes dokkoló szerű cucc van, USB, HDMI stb), egyik eszköznél sem volt problémám vele. Sem Win10, sem Steam OS alatt.


Milyen oprendszered van és más USB eszközök gond nélkül mennek? Próbáltad másik USB-ben?

jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az usb-t kell ujra bedugni akkor felismeri megint. win10-van. más usb-k mindig okék. azokkal most sincs probléma. egyedül ez az egy eszköz (usb-lan) valamiért ki be húzkodást igényel.
jún. 30. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki winben a gyorsindítást.
aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a gyorsindítás letiltása megoldotta problémát! Thanx.
aug. 31. 11:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát elsiettem az örvendezést, mert nem oldotta meg. Újraindítás után ok volt de azután meg újra bekapcsoláskor megint nem látta a az usb-s lankártyát, pedig az alaplapi hálókártya le is van tiltva.
aug. 31. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!