Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-en bios módban hol...

Windows 7-en bios módban hol lehet beállítani hogy offline telepítsen pendriveról, és ne online?

Figyelt kérdés
jún. 8. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem online települ.


Kezdd ott hogy veszel (nem online:) egy usb pendriveot.. :P

jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sikerült pendrivval eljutni odáig hogy a pendrivba kapaszkodjon a gép, és arról induljon el.

Odáig jutottam el vele hogy bejön a start setup és kiválasztom a nyelvet, és tölt befelé valami fájlokat vagymi.

Azután mikor betöltötte nagy nehezen újra indul.

És kezdi elölről az egészet.... Kiválasztani a nyelvet, és betöltés sokáig....

Tehát beragadtam a telepítésbe.

De azt tudom hogy rajta vannak már fájlok mert nem tudtam ugyanoda rakni újra a telepitést.

Szóval, nem tudom mi lesz

jún. 8. 17:52
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ki kellett húzni a pendrivot.

Mostmár azt írj hogy befejezés, de kétszer telepítettem rá a Windows 7-et, majd törölni lehet az egyiket valahogy?

Írt egy olyat hogy a Windows.old mappában van, talán ott tudom kitörölni

jún. 8. 18:13
 4/13 A kérdező kommentje:

Bekapcsolt a gép és újnak tűnik. De a helyi lemez (:D) ben teli van a tárhely majdnem. És benne vannak a régi fájlok programok, nem értem

Törlöm az összeset ami benne van.

jún. 8. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Cakk-pakk törölj mindent, és elölről... ("2x telepítettem"...ez nem jó) "Program files" csak a C-n van, vagy került a D-re is? Akkor pláne.

Persze az adataid mentsd a D-ről le!!!

jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nem kell BIOS-ban állítani, indításkor van boot menü lehetőség.

Gép függő. FN+ F12--DEL--stb lehet. Akkor kiválasztod az USB-t és hajrá.

jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Olyan mintha félig törölt volna mindent, és csak a local disk (D:)-ben hagyott képeket és videókat. +1 játékot és egy programot. Ezeket már mind kitöröltem

De szerintem a másikon még rajta van mert olyan mintha dupla Windows lenne rajta mikor bekapcsolom: [link] és én csak az elsőbe léptem be eddig, és csak ott törölgettem. Az alsó Windows 7-et nem tudom kitörölni valahogyan? már ha az van amire én gondolok.

jún. 8. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mert nem tudsz telepíteni. Rosszul csináltad.

Ezért linkeltem az #5-ben hogy hogyan kell. Nagyon nagyon pontosan kövesd minden lépését. Erre mondják hogy az ördög a részletekben rejlik!

jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De én már töröltem a pendriveról a telepítőt. Azt sem tudom milyen már a gépem, amire tippelnék az a Windows 7 ultimate, de abban már nem vagyok biztos hogy x64-es, x32es, vagy pedig x82 es

És fogalmam sincs hogy honnan kellene letöltenem a telepítőt

De így is jó lenne már ahogy most van, csak dupla Windows van rajta

jún. 9. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!