Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen videokártyát ajánlotok...

Milyen videokártyát ajánlotok i5-11400-as proci mellé?

Figyelt kérdés

máj. 30. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy Nvidia L40-et.


De komolyabbra fordítva a szót, ennyiből nem lehet egyértelmű választ adni. Egy RTX 4090 mellett is lehet érvelni, meg egy RX6500 mellett is, annak függvényében, hogy mennyi a keret, milyen felbontásban játszol, milyen játékokkal játszol, munkára is használnád-e, tervezel-e procit fejleszteni később, stb

máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1080p: 6700xt

1440p: 6800xt, 4070S

4k: bármi

máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi van most mellette, és mire kellene?

Milyen tápod van hozzá márka/típus/teljesítmény.

Mennyit szánnál a kártyára?

máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából, most egy Radeon rx460-as kártyám van, Rocket League, Valorant, néha CS2, FC24, stb játékokkal játszom, tápot jelenleg nem tudom megmondani milyen van benne nem vagyok otthon. 60 FPS a legalacsonyabb ami megvan mindenhol.Keretet tekintve pedig 120 ezer talán amire még azt mond hogy nekem belefér.
máj. 31. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyiért bőven kapsz hardveraprón egy RX 6700 XT-t / RTX 3070-et. Viszont a táp típusa itt kardinális kérdés, mert ezeket a kártyákat nem lehet egy akármilyen szutyokra rákötni.
máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Spire ATX 420W PFC PSU-1-es tápom van
máj. 31. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon kevés lesz, én abban sem vagyok biztos, hogy van-e rajta elég PCI-e csatlakozó, hogy el tudd látni árammal a GPU-t. Ráadásul ez a táp egyáltalán nem életbiztosítás, én erre egy villanykörtét nem dugnék rá, nemhogy egy 120 ezres videokártyát. Spórolj még egy kicsit, vegyél egy normális tápot (500W környékén elég lesz, inkább a minőség számít), mellé meg egy RTX 4060-at
máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez a táp így látványra az Akyga nevezetű "csoda" édestestvére. Ami nem jó hír.

De, hogy a káposzta is jól lakjon és a kecske is megmaradjon.

[link]

[link]

105000Ft így egybe.

[link]

Igaz itt az Rx580-al van össze hasonlítva, ami nem kicsit erősebb az rx460-nál. De kijön a különbség. 😉

máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!😁
jún. 1. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!