Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc-ről telóra új micro sd...

Pc-ről telóra új micro sd kártyára másolok, szétkapcsolás után a legtöbb fájl eltünik, vagy nem játsza le a lejátszó, mi a probléma?

Figyelt kérdés

512 gb samsung.

[link]

mp3 és film.

mit ronthattam el?


máj. 28. 22:30
 1/4 Kedves Vezető ***** válasza:
0%

Formázd le újra, Fat 32-be.

Biztonságos eltávolítás.

Működnie kellene.

máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem az emag forgalmazza, hanem az a Lerela bolt. Valószínű hamis/gagyi kínai hamisítványt..
máj. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Ha eltűnik a fájl: biztonságos eltávolítással választottad le a gépről? A háttérben még másolhatod miközben ez nem látszik. Biztonságos leválasztást választva csak akkor engedi lehúzni ha már nincs fájlmozgás.


Ha nem játsza le: Lehetséges hogy sérült a fájl, ennek okát lásd fent. Emellett lehet az is hogy a lejátszó app amivel próbálod egyszerűen nem támogatja a kodeket amivel a videó/hang kódolva lett. MX Player-t tudom ajánlani, az nekem mindent lejátszik.

máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a 20+ éves MTP protokoll egy rakás f****s. Felejtsd el a kábelt, csinálj a kettő között LAN kapcsolatot, és azon keresztül másolj.
máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!