Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség kellene! Miért nem...

Segítség kellene! Miért nem indul a Guitar Hero World Tour?

Figyelt kérdés
Ha rákattintok az exere, elkezd tölteni, de abba is hagyja és semmi nem történik. Régebben ment a gépen, tehát nem ez a baj, csak mikor újra lett telepítve azóta csinálja ezt. Amúgy win 7 64 bit, de ez volt eddig is.
2010. okt. 28. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs meg minden driver?net framework?visual cc?dll?
2010. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg meg kell lennie mindennek, de délután megnézem. ez eszembe se jutott, hogy esetleg telepítés után hiányozhat valami. Az a baj, hogy semmilyen hibaüzenetet nem ír ki....
2010. okt. 29. 10:33
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg nem tudnál nekem írni valami konkrétat, hogy milyen drivernek dll nek...stb kellene feltelepítve lennie hogy menjen a játék?
2010. okt. 29. 21:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Na a gépigény.hu-n megnéztem, és azt írja ki, hogy :

"A Videókártyád Pixel shader verziója túl kicsi a gépigényben megadottnál. Ezért a játék nem fog elindulni a gépeden!"

A kártyám egy Asus ENGTX460, nem egy régi kártya.

Most akkor mit lehet ezzel kezdeni?

Ez a pixel sahader verzió ez mi?

Megtudom én ezt oldani valahogy?

2010. okt. 29. 21:53
 5/5 A kérdező kommentje:

na az előző hozzászólásom visszavonom......nem volt minden beírva a megfelelő helyre. Nem kompatibilitási baj van.

Mit kellene telepítenem még?

2010. okt. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!