Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találoom a háttérképeket...

Hol találoom a háttérképeket a Windows 7-en? Szerintetek telepítenem kéne? Vagy hol találom?

Figyelt kérdés

Sziasztook!

Anyukám kapott egy notebook-ot, melyen Windows 7 fut. Nekem a sulis gépemen is ilyen van, úgyhogy "csak én tudom" kezelni. Ám nem találom sehol sem rajta a háttérképeket.

* a sulimba ha az asztalra kattintok jobb gombbal ott megtalálom. De ezen nem. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT! üdv: Pepuuuuus


2010. okt. 27. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy nincs is. Esetleg a Starter verzió vagy a gépen.
2010. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tissemsilt válasza:
Szia.nagyon egyszeru.bal klikk a kepernyore,es ott kivalasztod a szemelyre szabast,es az alapok mellett meg a sajat kepeid is itt tudod kezelni.
2010. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek.. de igen mások is ezt mondták h a "személyre szabás" menüpontot keressem az asztalon. De az a probléma h nem hogy az asztalon nem találom de az egész gépen nem találtam ilyet.
2010. dec. 4. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!