Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy filmet, de a...

Letöltöttem egy filmet, de a fájljai nem . Avi-ban vannak vagy egyéb ismertebb kiterjedésekbe, hanem olyanok hogy: 001. meg 002. meg ilyenek, ezekkel mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyesíteni kell Total Commander-el.
2010. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! De én ehhez egyáltalán nem értek azt hogy kell csinálni? Leirnád esetleg kicsit pontosabban?
2010. okt. 25. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kijelölöd a .001 kiterjesztésű fájlt, majd Fájl/Fájlegyesítés.
2010. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó kösziii!!!! Nahát hogy miket nem tud ez az elektronikai cucc.... :-)
2010. okt. 25. 21:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de csak elakadtam... tehát megnyitottam a Total Commandert-megkerestem a .001 -re végződő fájlt majd rámentem a fájl menü fájlok egyesítésére, ahol kihozott olyat hogy Kódolás ahol olyanokat kérdez hogy kódolás módja (MIME, UUENCODE, XXENCODE)meg van még ott olyan hogy sor fájlonként Byte fájlonként és ezekhez írni kéne valamit de mit?? ja és van olyan is hogy könyvtárfa... tehát mit csináljak tovább???
2010. okt. 25. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nálam még nem írt ki egyesítéskor. Képet tudsz linkelni?
2010. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
JUJJJJ!!! Rájöttem... nem is arra kattintottam!!! :-D De NAGYON NAGYON NAGYON KÖSZI a segítséget!!!!!!!!!!! Tényleg mert végül is rájöttem.... azt hiszem.... na mindegy az a lényeg hogy film lett belőle!!!!! és ezt csak neked köszönhetem!!! tehát köszönöm !!!!!!!
2010. okt. 26. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!