Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Igaz, hogy nem minden originál...

Igaz, hogy nem minden originál játék megy a notebook-on?

Figyelt kérdés
Mert nekem a Comdemned originálja nem lehet betenni és azt írja a borító hogy a -játék nem támogatja a laptopok grafikus kártyáit-!
2010. okt. 23. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

hurrá, végre rájöttél arra, hogy:


NOTEBOOK NEM JÁTÉKRA VALÓ!

2010. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De használhatjuk játékra is
2010. okt. 23. 23:48
 3/6 A kérdező kommentje:
-Condemned- ezt elírtam az elején.
2010. okt. 23. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden programnak, így a játékoknak is van egy minimális rendszerkvetelménye. Ha ezt egy gép nem elégíti ki, akkor értelemszerűen nem megy el rajt.

Laptop pedig, ahogy előttem okosan leírták, nem játékra való, arra ott a pc, xbox, meg ezer más...

2010. okt. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vannak gamer laptopok, vegyél olyat, ha a highend játékokkal akarsz rajta játszani...
2010. okt. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
be lehet rakni, de a grafikus kártyáját nem támogatja, ezért nem indul el laptopokon
2010. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!