Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől tűnt el az asztalról az...

Mitől tűnt el az asztalról az összes ikon? Nem vagyok laikus, tudom, mit csinálok, de ilyen még nem volt. Lent részletezem.

Figyelt kérdés

Szóval az asztalról eltűntek az ikonok.Csak feketeség volt, semmi...aztán raktam 1 hátteret, megpróbáltam visszaállítani, de mikor rányomtam, h küldés asztalra...semmi, viszont ha a Total Commanderből keresem meg az asztalt, akkor ott ott van minden.Ha frissítek, akk csak villan egy feketét és kész...olyan, mint ha az asztal csak 1 nagy fekete szarság lenne, előtte 1 háttérkép, és mikor frissítek, a háttérkép eltűnik 1 pillanatra és meglátszik a feketeség.

Próbáltam bezárni a feladatkezelőben az explorer.exe-t, aztán újra futtatni, de ugyanaz...Valami ötlet?Nincs kedvem Windowst telepíteni.

jah...SP3-as Windows-om van, Vista skint használok (bár nem hiszem, h ez számít, de azért leírom)


2010. okt. 22. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb klikk az asztalon: Nézet menü - asztali elemek megjelenítése. Ha nincs bepipálva, akkor ugyanúgy megvan minden az asztalon, de nem láthatóak, csak valamilyen segédprogrammal. Mivel nálad is ez merült fel, én először azt nézném meg, hogy akár véletlenül, akár valaki poénból de kikapcsolta az ikonok megjelenését.
2010. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ok :)))))

megcsináltam

nagyon öszik:)))))

2010. okt. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!