Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átkonvertálni az...

Hogyan tudom átkonvertálni az iso file-t nézhető dvd filmmé?

Figyelt kérdés
Nem avi-ba szeretném, hanem dvd-be, és szeretném kiírni, hogy a lejátszón is meg tudjam nézni. Már néztem itt pár kérdést a témában, de a Nero-ban nincs olyan menüpont, amivel ki tudnám írni, az átkonvertáló programok pedig nem látják az iso file-t.
2010. okt. 22. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltöd a Deamon Tools nevű programot, létrehozol egy virtuális meghajtót, ebbe behívod az iso fájlt, majd a nero DVD másolás opciójával lemásolod.


Kettes opció: Nero-nál megkeresed a Cd/DVD kép lemezre mentése opciót, kiválasztod az iso fájlt, és kiírod.

2010. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nero-ban elvileg lennie kell egy képfájl kiírása funkciója (sőt, ha kétszer rákattintasz az iso-ra, akkor a Nero, legalábbis bizonyos verziója, automatikusan elkezdi kiírni), de ha mégsem, akkor tedd be a Daemon Tools-ba az iso-t, és DVD másolás funkciónál add meg a virtuális meghajtót forrásnak.

Ha csak simán a gépen szeretnéd, akkor a legegyszerűbb, hogy az iso-t társítod VLC Media Player-hez, vagy a Daemon Tools virtuális meghajtóját társítod a VLC-hez.

2010. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, végül megtaláltam a Nero-ban, hol van a "kép lemezre mentése" opció, csak nem a biztonsági mentés menüben néztem. Fölösleges volt kiírni a kérdést! Azért köszi!

Amúgy én a Daemon tools helyett a Power iso-t használom, az sokkal több mindent felismer!

2010. okt. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!