Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Japán betűk láthatók legyenek,...

Japán betűk láthatók legyenek, de a Magyarnál megszokott jelek megmaradjanak. Miképpen érjem ezt el?

Figyelt kérdés
Nos. Tehát, ha a területi nyelvnél az Unicode szabványnál átállítom Japánra akkor látható meg minden. Viszont a perjelek meg egyéb ilyen dolgok is átváltoznak japán írásjelre. Mire állítsam át, hogy olyan legyen minden mint a Magyarnál csak pluszba a japán írásjelek is megfelelően olvashatok legyenek. /Böngészőm Firefox megfelelően kiírja a japán írásjeleket viszont a programok nem. Operációs rendszerem Windows Se7en./
2010. okt. 22. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Start-->Vezérlőpult-->Területi és Nyelvi beállítások


Azon belül "Nyelvek" fül. Majd bepipálod a "Kelet-ázsiai nyelvek fájljainak telepítés"-ét.

Majd rányomsz, hogy Alkalmaz, Oké.

Lehet kérni fogja a Windows telepítő CD-jét.

2010. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt is szétnézhetsz, ha vágod az angolt:

[link]

2010. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek itt mind szép és jók, de nekem Windows Se7en operációs rendszerem van. Szóval az elsőnek annyit mondok, hogy nincs ilyen fül, hogy nyelvek. A másodiknak meg azt, hogy nem az én operációs rendszeremhez van a leírás. Mindenféle Ázsia nyelv felvan telepítve nekem a Windowshoz.
2010. okt. 22. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!