Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Web Proxy használata? Segitség...

Web Proxy használata? Segitség kérem valaki!

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem egy egyszerű kérdésen volna szerintem gyorsan és precizen tudtok rá válaszolni, és meg is köszönöm.195.56.55.206 port:3128 as proxy-t használom Mozillával. Bármelyik ip-cim lekérő weboldal más ip-t mutat vagyis ez működik ezek szerint. Az volna a kérdésem hogy nem tudjátok-e hogy minden webhelyen működik vagyis engem csak egy webhely érdekelne www.gal6.hu szerintetek itt is elvan rejtve az Ip-m vagy hamarosan várhatom a bann-t!? Vagy mondhatnátok egy olyat ami tutira nem adja ki az Igazi IP-m! Mert azt halotam hogy a JAVA kimutasa az Ip-t és nem tudom ezen az oldalon van-e JAVA de Adobe az tuti hogy van. Köszi a segitséget!
2010. okt. 22. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez attól függ, hogy milyen a proxy. :) Proxyból is létezik többféle, transparent(áttetsző), anonym, és high anonym. A free proxyk 80%-a transparent, itt az igazi ip-d könnyen kideríthető, akár egy észrevétlenül az oldalon lévő php script-el.


Jó sebességű közepes anonym proxykat már nehezebb találni, de lefülelni is, igaz még mindig nem lehetetlen.


High anonym proxykat meg nem szokás ingyen osztogatni(bár előfordul, csak azok általában iszonyat lassúak), kevés van belőlük, viszont nagyon biztonságosnak mondhatóak.


Tudom most jön az a kérdés, hogy honnan tudod meg, hogy melyik proxy milyen... Hát, egyrészt teszteléssel(guglizz rá), másrészt meg a proxykat kínáló oldalak általában feltüntetik, hogy az adott proxy transparent, vagy anonym.


Személyszerint én nem szeretem a proxykat, inkább VPN-t használok. Igaz, kell fizetni érte, de egyrészt gyors, másrészt tuti biztonságos. :)

2010. okt. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia én csak ilyet találtam!


[link]


Nem nagyon érdekel hogy lassu mert csak 1 weboldalt látogatnék vele csak az érdekel hogy ne bukjak le mert akkor tiltanak.


Valamit tudsz javasolni olyan nagyon nem értek hozzá, valami olyasmit is javasoltak hogy füzek össze több proxy-t de ez nekem kinai még.


Előre is köszönöm

2010. okt. 22. 13:39
 3/9 A kérdező kommentje:

ÉS rutert használok Fix ip cimel.


Ez talán fontos lehet

2010. okt. 22. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Több proxy összefűzése túlzás, és hacsak nincsenek nagyon jó sebességű proxyjaid, HASZNÁLHATATLANUL lassú lesz.

Proxyk összefűzését komolyabb akcióknál szokták használni, a Te esetedben ez teljesen felesleges. Egy anonym proxy bőven megteszi, csak a proxy IP-jét fogják látni, és high anonym proxy esetén még azt se tudják megmondani, hogy proxyt használsz e vagy sem.


Az oldal amit linkeltél aránylag jó proxykat tartalmaznak, használd őket nyugodtan.

2010. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

találtam még 1 próblémát próbáltam azokat a proxy-kat használni de egy weboldalt sem nyit meg vele.

valami FLODERT ir ki.

nekem csak support-ellen kell semmi törvénytelen csak hogy tudjak 2 acc al játszani. :D

Tudnál ajánlani legalább 1 et?

2010. okt. 22. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:

174.142.104.57 : 3128


Az előbb próbáltam, nekem működik. Ez is ott van az általad linkelt listán.

2010. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ezt irja gal6 nál


Forbidden


You don't have permission to access [link] on this server.


Engem csak az érdekel hogy az az 1 lap menjen.

2010. okt. 23. 04:28
 8/9 A kérdező kommentje:

Kérlek segíts nekem csak 1 működő proxy-t kérnék!


Ha tudsz ilyet ajánlani örömel fogadnám.

2010. okt. 24. 00:54
 9/9 anonim válasza:
Az első válaszolótól kérdezem, hogy milyen vpn-t használsz? És hogyan lehet előfizetni. Engem is érdekelne.
2010. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!