Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám átkötni a TV...

Hogyan tudnám átkötni a TV -re a gépet, hogy ott nézzem a filmeket?

Figyelt kérdés
Milyen kábelek kellenek hozzá? Milyen driver? A videókártyám: GeForce 4 MX 440
2010. okt. 20. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
S-Video kábellel, vagy S-Video-Scart átalakítóval vagy D-sub (VGA)-Scart átalakítóval. De ez attól is függ, hogy milyen TV-d van, bár úgy látom ezzel a kártyával HD filmeket nem fogsz nézni.
2010. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a HD a lényeg csak az ágyamból sokkal kényelmesebb a TV -t nézni mint a monitort. Van egy ilyesmi kábelem: [link] csak mindkét végén a képen látható sárga verzióból és csak egy darab. Gondolom akkor ez nem jó mert kéne egy a képnek és a hangnak is. A gépbe hova kell bedugni? Ennek a videókártyának van TV kimenete? Mit kell és hol kell beállítani, hogy lássam a TV -n?
2010. okt. 20. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan kábel kell mint amilyen a képen van. Az RCA-RCA kábel nem lesz jó.
2010. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van hozzá átalakító tehát tegyük fel ugyanilyenem van mint ami a képen van. De az alsót azt sehova nem tudom bedugni mert se a TV-n se a gépen nincs ilyen kimenet.
2010. okt. 20. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én úgy láttam, hogy az MX 440-en van S-Video kimenet. De akkor meg vegyél egy VGA (D-Sub)-Scart átalakítót, bár akkor a monitorod nem tudom, hogy hogyan kötöd össze a géppel.
2010. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú igazad van. Tényleg van rajta ilyen kimenet csak elnéztem. Ezek szerint, ha azt bedugom és rákötöm hátul a TV -nél az 1 hangot (monó tv) és az 1 képet akkor azután mi a teendőm?
2010. okt. 21. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod a tévét ott a megfelelő bemenetre állítod, (tehát AV, AV2 vagy RGB vagy valami ilyesmi) és aztán bekapcsolod a gépet és beállítod a felbontást. (de ha újra monitoron akarod használni akkor megint vissza kell állítani a monitor felbontására.)
2010. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen AV2. Tehát azt kikapcsolt állapotban kell kábelezni? (Mintha hallottam is volna ilyesmit, hogy nem tesz jót neki, ha bekapcsolva dugdosom). Ilyenkor húzzam ki a monitor kábelt vagy automatán a TV -re vált és a monitoron nem látom? Akkor ezek szerint ehhez nem kell semmi külön program? [Ja és előre is köszi, hogy ennyit és folyamatosan segítesz :) ]
2010. okt. 21. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Igen kikapcsolva kábelezz, a monitort nem kell kihúzni, mert nem oda dugod a csatlakozót, külön program nem kell, szerintem így működni fog.
2010. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kitartásod és a válaszokat :) Ha veszek egy "kétágú" kábelt kipróbálom. Igyekezeted sajnos csak hasznossal tudom jutalmazni. Köszi még egyszer.
2010. okt. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!