Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy olyan problémám lenne,...

Egy olyan problémám lenne, hogy egyik nap nem bírtam bekapcsolni a gépet. Bekapcsolt kb. öt másodpercig, aztán leállt, de viszont ma meg be tudtam kapcsolni, szóval bizonytalan vagyok mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Én a tápegységre tippelek de nem vagyok biztos benne a tápegység egy:

Chieftec CFT 750



#tápegység,pc,hardver,
2023. nov. 14. 14:27
 1/6 gentoojedi ***** válasza:
Igen. Ez könnyen lehet tápegységprobléma. Száradnak az elkók. Megváltozik az értéke és ha eléri a tűréshatárt, akkor jönnek ilyen panaszok.
2023. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a tápegység okozza a problémát. Régóta használod?
2023. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És többször is volt, hogy csak úgy leállt játék közben, és kikapcsolt. Köszönöm a választ, akkor érdemes lesz minél előbb beszerezni egy újat.
2023. nov. 14. 14:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, kb. olyan 2013-2012-ben állítottam össze a gépet, és hát nem mai darab..
2023. nov. 14. 14:56
 5/6 gentoojedi ***** válasza:
Csoda, hogy eddig bírta. Itt már sajnos alaplap is játszhat. Nézd meg azon van-e púpos kondi.
2023. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem az alaplapot, de nem találtam semmi rendellenességet így ránézésre. Nincsenek pupos kondenzátorok.
2023. nov. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!