Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wattpad régi verziója?

Wattpad régi verziója?

Figyelt kérdés

Sztm rossz kategoriaba irtam, de ez van🦄🦄🦄

Szoval le tudom tolteni magat a regi verziot a netrol, de KENYSZERITVE vagyok a frissitesre, kulonben nem tudom megnyitni. Van valami modja annak, hogy frissites nelkul hasznaljam azt a szerencsetlen alkalmazast?



2023. okt. 7. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a hatterben futo szerverek ellenorzik a kliens verziojat es ha regi akkor egyszeruen nem engednek csatlakozni, nincs ra mod.
2023. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés. Miben különbözik a régi és az új verzió? :'D Már 5-6 éve fent vagyok, de eddig csak azt tudtam, hogy kiszedték azt a részt, ahol látjuk, hogy a követők/követettek mit kommenteltek/csillagoztak stb. a másik sztorikhoz.


De ha jól tudom, ezt végleg kiszedték és nem elérhető senkinél se.

Amúgy a másik opció, hogy böngészőből keresztül használod, még telóról is egész jól működik, bár nem tökéletes.

2023. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na, eloszor is nagyon koszonom mindkettotok valaszat! :DDD

1-es, hat ez rip akkor 😭😭😭

2-es, valoban nem valtozott sok minden, en csak a kivitelezes miatt szeretnem a regit hasznalni. A mostani is nagyon szuperul nez ki, de annyira jo lenne nosztalgiazni! En 2018 ota hasznalom, es akkoriban meg minden olyan jonak tunt (az egesz vilagot illetoen, bar lehet hogy csak azert, mert 11 voltam💀💀). A lenyeg tehat az, hogy szeretnek egy kicsit visszautazni az idoben 😄😄

Persze az sem utolso, hogy 2020 elott korlatlan mennyisegu tortenetet olvashattal offline ://

2023. okt. 7. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Sajnos erre nincsen sok lehetőség, haladni kell a korral, sajnos. :D A régi verziót én is jobban szerettem, mert tényleg olvashattál offline is, most meg fizess érte. :'D De sajnos már majdnem mindenhol ez van.

2023. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!