Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép nem tudja a videóban a...

A gép nem tudja a videóban a színeket rendesen lerenderelni?

Figyelt kérdés

Sulis dologhoz kellett volna egy rövid videó (inkább animáció). Lerendereltem videóba az anyagot power pointból. De a kész videó lejátszásakor a színek olyan "töredezettek", és nem is csak egy színnél, persze nem feltűnő, de akkor sem szép. Mi lehet az oka?


Külön csináltam egy sima oldal irányba mozgó feketés téglalapot, lerendereltem, és lementettem azt a képkockát ahol látszik a hiba, mert az eloszlása a videón egyenletlen, tehát fent, lent, mindenhol megjelenik, főleg ott, ahol nagyobb egybefüggő egyszínű terület van. Belenagyítva fura mintázat rajzolódik ki.


[link]


Tehát ilyenek látszódnak az eredeti videóban. Ha nem nagyítunk így bele, többnyire rövid csíkoknak látszik és az eredeti szín árnyalataiban.


2023. szept. 26. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Növeld a bitrátát
2023. szept. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Power pointos renderelésbe is lehet?
2023. szept. 27. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!