Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitséget szeretnék kérni,...

Segitséget szeretnék kérni, és hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap egy GTA 5 játékhoz telepítettem egy alkalmazást, de ki derűlt hogy vírús. Észre vettem hogy a gépemen(Windows 10, laptop) írásvédett, és törölni akartam azt az alkalmazást de nem tudtam mert rendszer gazda jogosultság kell, ami nekem valamiért már nincs és nem tudok se törölni, se módosítani se semmit.. próbáltam jelszót változtatni, újra rakni a gépet, helyre állítani, mindent ki próbáltam de semmi. Hogyan tovább? Mit kell csinálnom? Ha valaki tud segíteni, megköszönném ):
2023. szept. 2. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd újra a gépet.... nehogy már azt se engedje.
2023. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyertél egy Windows telepítést!

Hasznos tipp 1: ne ezen a gépen csináld a telepítő pendriveot.

Hasznos tipp 2: mindent gyalulj le a francba, semmi adat ne maradjon a gép háttértárolóin.

2023. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiegészítés 2-es válaszhoz (2023.09.02 20:43):

Tipp 3: az adataidat meg egy a vírus előtt készített mentésből töltsd majd vissza.

2023. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már ha volt mentés… :)
2023. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszindulatból mondom, de többre mész, ha felkeresel valaki hozzáértőt, aki megcsinálja neked. A jövőben pedig ne telepíts kétes eredetű szoftvereket!
2023. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!