Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Firefox böngészőnek melyik...

A Firefox böngészőnek melyik változata a jó?

Figyelt kérdés
Mert nekem frissített a 3.6.10-re.de ezzel nem tudok mindegyik regisztrált weboldalamra felmenni.Most le kellene töltenem....de melyiket?
2010. okt. 15. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Frissitve egyik Firefox se jó, töröld és töltsél le zsír újat. A Registryben törlésnél is hagyd meg a kiegészítőket és a bővitményeket.

[link]

2010. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyik is? Hát az Opera!

Bocs, csak tréfa, azaz, hogy mégsem egészen. Én mind a kettőt használom, de a Fox sokkal lassabban töltődik be és rengeteg memóriát zabál. A Fox-ban nekem minden kedvenc és használt oldalam megnyílik, net bankot is használok. A kedvenc oldalaimat a Morning Coffee alkalmazással töltöm be, ez nagyon praktikus.

De nagyon jön fel az Opera is, a mostani legfrissebb verzió (talán 10.63) igencsak ütős...

2010. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira tudtam, hogy a melyik Firefox a jó kérdésre előbb utóbb jönni fog egy másik böngésző....

Mondjuk azt hittem a Chrome lesz...


Na mind1...

A 3.6.10 a legfrissebb stabil változat, de lehet egy újratelepítés nem ártana.

(Mellesleg kíváncsi leszek a Firefox 4 mire lesz képes, a Betája nagyon jó.. legalábis nekem tetszik^^)

2010. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Annyira tudtam, hogy..."

Na látod, mekkora jóstehetség vagy :)

Én nem esküszöm egyik böngészőre sem, leírtam, amit tapasztaltam. Pl. most épp ez a Fox 175146 kb memóriát fogyaszt, 4 lap van nyitva, 3.61-es verzió. Én is kiváncsi vagyok, milyen lesz a 4-es.

Részemről szívesen kipróbálok mindenféle browsert (sokáig használtam pl. Maxthont) és épp ezért van is a gépeimen többféle, nyitott vagyok mindenre :)

2010. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 16. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!